Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | |
| Grade | Grade A |
| Model Number | aa |
| Thread Count | 400TC |
| Fabric Count | 80 |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | Concave |
| Part | Neck |
| Filling | Memory Foam |
| Material | 100% Bamboo Fiber |
| Use | Decorative, BODY, Travel, massage, Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| style 34 | aprico latex pillow |
| style 33 | sleep better pillow |
| style 32 | bamboo pillow 2 pcs |
| style 31 | natural latex pillows |
| style 30 | memory foam pillow for side sleepers |
| style 29 | eco latex pillow |
| style 28 | soft latex pillows sleeping |
| style 27 | aprico latex pillow |
| style 26 | xsiomi latex pillow |
| style 25 | thin latex pillow |
| style 24 | price latex pillows |
| style 23 | pillow latex 8 |
| style 22 | the latex pillow memory |
| style 21 | latex memory pillow |
| style 20 | memory latex foam pillow |
| style 19 | low latex pillows |
| style 18 | latex pillow sleep |
| style 17 | orthopedic pillow antireflux |
| style 16 | best neck pillow for side sleepers |
| style 15 | back sleeper pillow under knees |
| style 13 | jago latex pillow 1 3 |
| style 12 | long pillows for sleeping |
| style 11 | sleeping long pillow |
| style 10 | for long pillow |
| style 9 | pillow long price |
| style 8 | long foam pillow |
| style 7 | long sleep pillow |
| style 6 | indulgence isotonic pillow |
| style 5 | pillows sleep long |
| style 4 | long memory pillow |
| style 3 | indulgence by isotonic pillows |
| style 2 | long medical foam pillow |
| style 1 | long pillows sleep |
Instock
There are no reviews yet.