Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Filling | Memory cotton |
| Material | dacron, Memory cotton |
| Use | Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Size specifications | 65x35x13.5cm |
| Pillow core fabric | Polyester cotton |
| colour | grey |
| Applicable object | adult |
| Height of pillow core | 5cm (included) -10cm (not included) |
Instock
There are no reviews yet.