Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Care Instructions | Do not iron |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Raw |
| Style | Feather Yarn |
| Product Type | Organic Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | ANTI-UV |
| Material | 100% Merino Wool |
| Type | Wool Blended Yarn |
| Yarn Type | Combed |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Single group weight | 250g |
Instock
There are no reviews yet.