Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Care Instructions | Handwash |
| Model Number | 3mm Sequin |
| Registered Trademark | ZLWXL |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Hand Knitting |
| Product Type | Blended Yarn |
| Technics | Open End / OE |
| Feature | Eco-Friendly |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Cotton Blended Yarn |
| Yarn Type | Combed |
| Brand Name | ZLWXL |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.