Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 35 cm |
| Features | Long arm table lamp |
| Finish | Aluminum alloy |
| Model Number | CT-BEL-5148 |
| Material | aluminum |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 3 years |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce |
| Origin | Mainland China |
| Shade Type | Shadeless |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | Artpad |
| Body Material | aluminum |
| Voltage | 90-260V |
| Light Source | LED bulbs |
| color 1 | black |
| color 2 | silver |
| Architect | Architect Task Lamp |
| Feature | Dimmable Table Lamp |
| Control | Touch Control or romote control |
| Wattage | 12W |
Instock
There are no reviews yet.