Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.289 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 26 × 11 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Korean Style |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fashion Element | Embroider |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | Polyester |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Winter |
| Model Number | 2451 |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Short Plush |
| Upper Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | Feslishoet |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.