Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 3 cm |
| Shape | Straight Type |
| Technics | FROSTED |
| Material | Silicone |
| Brand Name | LOMINT |
| Origin | Mainland China |
| Is_customized | Yes |
| Hose Diameter | 12*17mm |
| Total Length | 1.5m |
| Classify | Hookah Accessories |
| Color | Colourful |
| Weight | 210g |
Instock
There are no reviews yet.