Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 5 cm |
| Model Number | LM-C012 |
| Shape | Straight Type |
| Technics | MIRROR |
| Material | Metal |
| Brand Name | LOMINT |
| Origin | Mainland China |
| Color | Mix Color |
| Is_customized | Yes |
| Cleaning Brush Set | 5pcs include |
| Custom Logo | Yes, We Can |
| Size | 17cm/20cm/32cm/43cm/60cm |
Instock
There are no reviews yet.