Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Model Number | LM-T031 |
| Shape | Straight Type |
| Technics | FROSTED |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | LOMINT |
| Origin | Mainland China |
| Is_customized | Yes |
| 1 | Retail |
| 2 | Drop shipping |
| 3 | Wholesale |
| 4 | OEM Custom logo |
| Color | Black |
| Length | 23cm |
Instock
There are no reviews yet.