Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 2 cm |
| Certification | CPNP |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 10g |
| Material | paste |
| Model Number | LBGJ-01, LM-017 |
| Brand Name | Lomansa |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | eyelash glue |
| Quality | Good Quality |
| Function | No toxic, Convenience Use |
| Benefit | Super Sticky |
| Dry | 10-15 seconds |
| Skin Tone | VeryDark |
| Skin Type | Oily, Combination, Dry, Normal |
| Smell/Color | Strawberry/Pink |
Instock
There are no reviews yet.