Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Silicone flower beads, BY160 |
| Shape | Flower, Flower |
| Material | Silicone, Silicone |
| Packing | Single loaded, Single loaded |
| Function | Other Tooth Care Products, Teether |
| Material Feature | Latex Free, Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Age Range | 3-6Y, 0-1Y, 1-2y, 12+, 7-12Y, 0-6m |
| Color | two colors |
| Quantity | 30pcs/lot |
| Brand Name | LOFCA |
| Type | silicone chew beads |
| Applicable to | DIY Chuye Necklace/Jewelry Accessories/ |
| is_customized | No |
Instock
There are no reviews yet.