Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | BD02LD01 |
| Shape | Round |
| Material | Silicone |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Brand Name | LOFCA |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m |
Instock
There are no reviews yet.