Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 110 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 61-80L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Disinfecting Type | Ultraviolet Light |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Board material | Tempered glass |
| Appearance | Double Door |
| Province | Guangdong province |
| City | Foshan city |
| Purpose | Civil |
| Installation method | Vertical |
Instock
There are no reviews yet.