Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 121-150L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Disinfecting Type | Ultraviolet Light |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Material | Stainless steel |
| Voltage | 220V |
| Maximum volume | 910L |
Instock
There are no reviews yet.