Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 50 × 95 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 1 |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Air conditioning power | >1.5HP |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Domestic |
| Power | Large 1.5 p |
| Applicable area | Less than 50m² |
Instock
There are no reviews yet.