Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 55 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 1 |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Air conditioning power | 1HP |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 150w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Power type | Plug-in type |
| Refrigeration mode | Water refrigeration |
| Color classification | White |
| Type of air conditioner fan | Single cold type |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.