Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 55 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 121-150L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Disinfecting Type | Ultraviolet Light |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Appearance | Double Door |
| Layers | 2 layers |
| Disinfection temperature | 95℃ |
| Disinfection time | 90 minutes |
Instock
There are no reviews yet.