Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.057 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Size | 10m |
| Usage | HOLIDAY |
| Features | 60 Leds Waterproof Crystal Globe Lights with 8 Modes Garden Light |
| Model Number | LED Solar String Lights Outdoor |
| Warranty | 1 year |
| Base Type | None |
| Power Source | SOLAR |
| Origin | Mainland China |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Voltage | 3V |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | GASISTER |
| Certification | ce |
| Is Dimmable | Yes |
| Solar Cell Type | lithium battery |
| Protection Level | IP65 |
| Body Material | ABS |
| Feature 1 | Fairy Light |
| Feature 2 | Solar Crystal Globe String Lights |
| Feature 3 | Solar String Lights |
| Feature 4 | Christmas Light |
Instock
There are no reviews yet.