Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 60 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 1 |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Air conditioning power | 3HP |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Type of air conditioner fan | Single cold type |
| Energy-efficient record number | None |
| Voltage | 220V |
| Air supply type | Standard wind ultra-strong wind |
| Control mode | Mechanical |
| Power type | Plug-in type |
Instock
There are no reviews yet.