Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 9.2X4.5cm |
| Material | stainless steel |
| Model Number | L-093 |
| Brand Name | LIZY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Makeup Scissor |
| Weight | 18g/pc |
Instock
There are no reviews yet.