Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Item Weight | about 20g |
| is_customized | No |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Round |
| Setting Type | Tension Setting |
| Style | Classic |
| Model Number | MXR112 |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Occasion | party |
| CertificateType | Third Party Appraisal |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Moissanite |
| Gender | Women |
| Brand Name | OEVAS |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | Rings, Rings |
| name | women ring |
| jewelry | Party ring |
| Bijoux | anillos |
| bague | wedding rings |
| S925 Silver | 925 sterling silver |
| fashion brand | rings for women |
Instock
There are no reviews yet.