Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Platform Height | 0-3cm |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Platform |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Velvet |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Striped |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | Velvet |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | litfun |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.