Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 90 × 66 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | <60 |
| Lampshade Color | Silver, Gold |
| Model Number | TY-617 |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Finish | IRON |
| Warranty | 3 years |
| Base Type | Wedge |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | DRMIYA |
| Certification | CCC, ce |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Switch Type | Knob switch |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.