Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Model Number | E27 |
| Technics | Hand Knitted |
| Number of light sources | 1 |
| Warranty | 2years |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Chinese Style |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | MOLDEN |
| Certification | ce |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Material | Bamboo & Wooden |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.