Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | Plastic |
| Automatic Shut-off | YES |
| Style | Electric Kettle |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Scale Mark | Kettle Mark |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | 500w |
| Capacity | 1L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.