Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | quality |
| Model Number | JYZ0805 |
| Thread Count | 300TC |
| Fabric Count | 40 |
| Weight | 1-1.5 kg |
| Shape | Square |
| Part | Neck |
| Feature | memory |
| Filling | Latex Foam |
| Material | 100% Cotton |
| Use | Bedding |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.