Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Pattern Type | Floral, Solid |
| Grade | Grade A |
| Model Number | GOOSE DOWN |
| Thread Count | 500TC |
| Fabric Count | 80 |
| Weight | 1-1.5 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Feature | memory, Anti-Snore, Massage |
| Filling | Down |
| Material | 100% Cotton |
| Use | Decorative, Travel, Bedding |
| Brand Name | liv_Esthete |
| CN | Shanghai |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.