Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 33 × 20 cm |
| Brand Name | HUANJI |
| Origin | Mainland China |
| brand | LIVEN/LIREN |
| model | C-8 |
| function | Roasting, frying, frying, and frying |
| Electric cake bowl heating surface | Double sided heating |
| Solder plate design | Suspended |
| Piepan type | Electric baking pan |
| voltage | 220V |
| Operation Method of Electric Cake Bell | Computer type |
| calibre | 26cm (inclusive) -28cm (inclusive) |
| Smart type | Not supporting intelligence |
| power | 1400W |
| Baking pan caliber | 30cm |
| Baking pan depth | 2cm |
| Plate disassembly form | Double sided detachable |
| 3C certificate number | 2020010712330874 |
Instock
There are no reviews yet.