Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 3 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Quantity | 1PC |
| Benefit | Long-lasting, Easy to apply |
| NET WT | 0.6ml |
| Brand Name | DJBS |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Liner |
Instock
There are no reviews yet.