Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | lip liner |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | polyisobutylene, carnauba wax, etc |
| Quantity | 1PCS |
| Model Number | lip liner |
| Benefit | Long-lasting, other, Nutritious |
| NET WT | 0.3g |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Liner |
| Size: | 14.56*2.65*1.13cm |
| Benefits: | Enhance lips |
| Suitable for skin types: | All skin types |
Instock
There are no reviews yet.