Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2019218860 |
| GZZZ | YGZWBZ, YGZWBZ |
| Certification | GZZZ, GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Lip Liner |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | MZ3617 |
| Benefit | Long-lasting |
| NET WT | 1g |
| Brand Name | Dragon Ranee |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Liner |
Instock
There are no reviews yet.