Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.276 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 25 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Lipo Board |
| Brand Name | TMISHION |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Braces & Supports, Lipo Abdominal Board |
| Material | EVA / Cotton |
| Product Size | Approx. 69 x 30 x 25cm / 27.2 x 11.8 x 9.8in |
| Feature 1 | Provides Support And Compression |
| Feature 2 | Increases Belly Coverage |
| Type 1 | Liposuction Recovery Board |
| Type 2 | Ab Board |
| Type 3 | Lipo Surgery Board |
| Type 4 | Lipo Abdominal Board |
| Type 5 | Lipo Belly Board |
Instock
There are no reviews yet.