Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate Number | 2020014822 |
| Certification | GZBJZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Model Number | Y20103 |
| Benefit | Long-lasting, waterproof |
| NET WT | 2.5ml |
| Brand Name | kzlet |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3years |
| Type | Lip Gloss |
Instock
There are no reviews yet.