Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.084 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 6 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2023511331 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | BB Cream |
| Quantity | 1PCS |
| Model Number | BB Cream |
| Size | Full Size |
| NET WT | 50g |
| Benefit | Moisturizer, Long-lasting, MOISTURIZING, Oil-control, Hydrating, Nourishing, Easy to apply, Waterproof / Water-Resistant, Brightening, Concealing, waterproof |
| Sunblock | Yes |
| Formulation | Cream |
| Brand Name | SAKSRAAR |
| Origin | Mainland China |
| Type | FOUNDATION |
| Shelf Life | 3 years |
Instock
There are no reviews yet.