Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 20240172 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | as show |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | // |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious |
| NET WT | 18g |
| Brand Name | LANBENA |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | recent |
| Shelf Life | 3 years |
| Manufacturer | China |
| Type | Lip Balm |
| Distributor/Importer | // |
| Item Type | Lip Balm |
| Feature 1 | Remove melanin deposits from lips |
| Feature 2 | Lip Lightening Scrub Balm, Lip plumper |
| Feature 3 | Exfoliates the aging keratin of the lips and activates the lip cells |
| Feature 4 | Keep lips moist and shiny, effectively prevent dryness and aging |
Instock
There are no reviews yet.