Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious |
| NET WT | 18g |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Type | Lip Balm |
Instock
There are no reviews yet.