Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.126 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Vacation |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Style type | Oval |
| Model Number | ALBS576 |
| Lens Width | 57mm |
| Lens Height | 47mm |
| Lenses Material | TAC |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lenses Optical Attribute | polarized, Photochromic, UV400 |
| Brand Name | LIOUMO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.