Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | Bring your own AA * 2 |
| Scale | 1:24 |
| Power Source | Electric |
| Flight Time | 20mins |
| Control Channels | 9 Channels |
| Remote Distance | 50m |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
Instock
There are no reviews yet.