Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 14 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Colorimeter Style | Standing |
| Interface | USB |
| Model Number | LS176 |
| Brand Name | linshang |
| Origin | Mainland China |
| Spectral Range | 400-700nm |
| Spectral Interval | 10nm |
| Measuring aperture | 8mm |
| Measuring time | About 1s |
| Dimension | 179mm * 64.5mm * 93mm |
| Weight | About 325g |
Instock
There are no reviews yet.