Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 cm |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Model Number | dHKP2931 |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Material | POLYESTER, ModaL |
| Style | fashion |
| Department Name | Children |
| Brand Name | MARVEL |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Tops Type | TEES |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Boys |
| Item Type | tops |
| CN | Fujian |
| theme | Hulk |
| kids t-shirt | kids tshirt, kids t shirt, kid clothes |
| colour | White T-shirt |
| Style 1 | summer clothes for boys, boys clothes |
| season | New Summer 2024 |
| Suitable for the audience | Girls and boys |
| Style 2 | boys suit set baby clothes |
| infant clothing | baby clothing |
| color | White Short Sleeve T-Shirt |
| Description | birthday |
| age | 2.3.4.5.6.7.8.9 years old |
Instock
There are no reviews yet.