Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 5 cm |
| Brand Name | Kaalee |
| Origin | Mainland China |
| is_aangepast | Geen |
| Modelnummer | LS160-160A |
| Oorsprong | Cn (Oorsprong) |
| Certificering | NONE |
| Size | 93mm *52mm *25m (L*W*H) |
| Weight | 70g (exclude batteries) |
| Maximum sample thickness | <0.8mm |
| Resolution | 0.1% |
| Accuracy | ±2%(Colorless and transparent material) |
| Visible light | 530nm |
| UV Peak wavelength | 365nm |
| IR Peak wavelength | LS160: 940nm; LS160A: 1400nm |
| Battery | 4*AAA alkaline battery |
Instock
There are no reviews yet.