Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.097 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Certificate Number | Face Washer |
| Certification | GZBJZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Deep Cleansing Pore |
| Model Number | JAA02-A069-60-PK1 |
| NET WT | 60ml |
| Feature | Acne Treatment |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | jaysuing |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Gentle Cleansing Mousse |
| Distributor/Importer | Oil Control |
| Date of Manufacture | New |
| Shelf Life | 3 years |
| Item Type | Cleanser |
| Type 2 | Pores Cleansing Mousse |
| Type 3 | Oil Control |
| Type 4 | Reduce Redness Blackhead |
Instock
There are no reviews yet.