Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.438 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Target Audience | universal |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Electric |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | AU(Origin) |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Paraffin Wax Heater | Depilatory Wax Roll Heater |
| Wax Warmers For Hair Removal | Wax Beans Warmer |
| Waxing Pot | Paraffin Wax Heater |
| Paraffin Wax Pot Heater | Wax Heater Machine |
| Paraffin Wax Machine Us Plug | Paraffin Therapy Wax Heater |
| Depilatory Wax Warmer | Paraffin Hand Therapy Machine |
Instock
There are no reviews yet.