Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.149 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 18pcs |
| Weight | About 140g |
| Voltage | 110V-240V |
| Size | One Unit |
| Material | PP |
| Model Number | MINI802 |
| Power Source | Electric |
| Type | LED Lamps |
| Power | 54W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | US(Origin) |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Nails Dryer | UV Led Nail Lamp |
| Nails Products | Lamp For Manicure |
| Nail Tech Supplies | Led Lamp For Professional Nails |
| Nail Drying Lamp | Manicure Accessories And Tools |
| Manicure Accessories And Tools | Manicure Products |
| Machine To Paint Nails | UV Led Lamp Salon Quality |
| All Manicure Lamp | Nail Charms |
| Nail Stickers | Nail Drill |
Instock
There are no reviews yet.