Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Place | Parlor, Hotel Hall |
| Lampshade Color | Gold |
| Model Number | KST4054 |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | > 20 |
| Finish | IRON |
| Warranty | 3 years |
| Base Type | Wedge |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Chain Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | NORMICHY |
| Certification | CCC, ce, CQC, LVD, UL |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | >30square meters |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Material | CRYSTAL |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.