Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.455 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 19 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 20000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | 1Set |
| Material | Plastic |
| Model Number | TZ-135 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Fr(origin) |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Kit Manicure With UV Machine | Nail Set With UV Lamp |
| Nail Gel Kit With UV Light | Manicure Set Professional |
| Tool For Manicure | Manicure Kits Tools |
| Nail Art | Manicure Set For Nail |
| Manicure Set For New | Kit Set For Nail |
| Professional Manicure Tool Set | Phototherapy Machine |
Instock
There are no reviews yet.