Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 35W, 35W |
| No-Load Speed | 35000rpm, 35000rpm |
| Output voltage | 12V, 12V |
| Size | 21*21*12cm dimension, 20*15*8cm |
| Material | STAINLESS STEEL, Stainless Steel |
| Model Number | TP322 Brushless Model, TP322 |
| Brand Name | iBelieve, IBELIEVE |
| Number of Pieces | One Unit, One Unit |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory, Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, CE |
| keywords | taladro inhalambrico envio gratis, professionnelle, frezarka do paznokci |
| tp301 | Corless Handpiece |
| tp322 | Brushless handpiece |
| keywords2 | nails accessories, |
| keywords4 | drill para unas |
| keywords3 | nail tools, nail drill |
| keywords1 | nail supplies for professionals |
| keywords5 | furadeira, |
| keywords7 | , herramientas |
| keywords6 | , ponceuse ongle electrique |
| keywords8 | nail accessories |
| ,nail drill machine9 | nail drill machine |
Instock
There are no reviews yet.