Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 43 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Foldable | Foldable |
| Model Number | D4202 |
| Brand Name | DIVOUS |
| Origin | Mainland China |
| Frame material | Alumnum Alloy |
| Sitting height | 53cm |
| Seating width | 46cm |
| Load capacity | 136Kg |
Instock
There are no reviews yet.