Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Model Number | Cute Kitty Cup Warmer |
| Certification | ce |
| Brand Name | Himist |
| Origin | Mainland China |
| Power Input | 20W |
| Voltage | 110-220V |
| Timing | 8 Hours |
| Three Temperature | 55°C/65*C/75°C |
| Drink Water Tips | 1 Hour Reminder |
Instock
There are no reviews yet.