Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| With or install Professional accessories | None |
| Whether with metal toe cap | No |
| Whether waterproof | No |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Outsole Material | Plastic |
| Gender | Women |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | other |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Season | Spring/Autumn |
| Fashion Element | Sewing |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Closure Type | Lace-up |
| Upper Material | PU |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.